I found out that it is 80,000 won per pilates in the neighborhood. Is it usually this expensive?
496 2019-08-02 Lady
popular Can I listen to music with Bluetooth earphones on the plane?
popular What is the nationality of Minnie?
popular How can I resolve TLS security configuration errors?
popular Is hair spray not allowed on the plane at all?
popular How do I recycle and recycle foil like cooking foil?
A. 1
One-on-one. That's about it
Lady 6 years ago 0
OK
A. 2
It's not cheap for one-on-one, but if it's cheap, it's about 50,000 won to 70,000 won
A. 3
Wow, it's very expensive
Same Tag Yoga vs Pilates
Same Tag How much does pilates usually cost?
Same Tag Is it effective to make your legs look prettier with pilates?
Same Tag What should I do if it's my period when I learn Pilates?
Same Tag What leggings are good for pilates?
Same Time Can't I drink milk when I'm on a diet?
Same Time Pilates costs 80,000 won per session, but is it usually about this much?
Same Time Who is the celebrity that looks good in anything regardless of the pearl?
© 2013-2025 LifeQnA. All rights reserved.