I looked into the neighborhood and it was much more expensive than I thought. I thought it was about 70,000 won per session, but I was wondering if everyone was paying this much
495 2019-07-08 Lady
popular Can I listen to music with Bluetooth earphones on the plane?
popular What is the deadline for purchasing lotto?
popular Is hair spray not allowed on the plane at all?
popular How do I recycle and recycle foil like cooking foil?
popular How can I connect to watch a video on my phone on TV?
A. 1
If it's one on one, it's 700,000 won for 10 episodes
Lady 5 years ago 0
OK
A. 2
It's one on eight with pilates, and it's 10,000 won per episode
A. 3
It's twice a week, and it's 400,000 won for three months
A. 4
Group class twice a week is 660,000 won for 3 months!
Gentleman 4 years ago 0
Same Tag How about Pilates as a weight loss exercise?
Same Tag What clothes do you wear for pilates?
Same Tag Does Pilates help you lose weight?
Same Tag Will Pilates help you build strength?
Same Tag Is Pilates effective in dieting?
Same Time Please recommend a pencil eyeliner that's thin and doesn't smudge easily
Same Time How much is Pilates for everyone?
Same Time Things to be careful about when measuring in-body.jpg
© 2013-2025 LifeQnA. All rights reserved.